Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔎 Lihat NVDA ProTips lengkap untuk risiko atau ganjaran segera Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Advanced Micro Devices Inc (AMD)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
150.960 -2.240    -1.46%
01:52:20 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  US0079031078 
S/N:  863186
  • Volum: 4,392
  • Bidaan/Permintaan: 151.720 / 152.000
  • Julat Hari: 148.600 - 152.360
AMD 150.960 -2.240 -1.46%

Penarafan Pengguna AMD

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Advanced Micro Devices Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Bit Coin211100+25.41%
2Hermann Albrecht777100+21.23%
3Jon Smith111100+14.12%
4Tom Gland111100+12.66%
5Hans Dampf111100+11.5%
6Jozo Raspudic111100+10.6%
7Luis Teixeira111100+7.46%
8Adriano Raddio111100+2.08%
9Vitaly Sh111100+1.34%
10Adrien Schm1000+0.69%
11Giannandrea Fiore111100+0.64%
12Felix Schocke11000%
13Nina Heresko1100-0.84%
14Maggy Point1100-1.44%
15davide garulli1100-2.77%
16Max Musterman1100-5.25%
17Te Ba1100-6.58%
18Patrizio Penolazzi1100-34.32%
19Maik Haft33133.33-46.98%
20Dong Wu1100-46.99%
21Jan Kröll33133.33-54%
22ivo bonaldo1100-63.53%
23Johannes Guttowski66233.33-88.74%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen AMD

Tulis pendapat anda tentang Advanced Micro Devices Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
SAIFULBAHRI HJ ABDUL RAHMAN
SAIFULBAHRI HJ ABDUL RAHMAN Jul. 31, 2020 20:09
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Go!Go!AMD..Up!Up! and a way!!!
Abdul Rahman
Abdul Rahman Jan. 25, 2020 2:33
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Hope AMD will go down to 40 point..,...hah,hah
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel