Qfin Holdings Inc (3660)

Matawang dalam HKD
23.00
-0.14(-0.61%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
29.31J24.11%715.20J
Pelabur Institusi Lain
53.25J43.80%1.30B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
39.02J32.09%952.04J
Jumlah
121.58J100.00%2.97B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Norges Bank Investment Management5.43%6,605,665161,178
BlackRock, Inc.5.29%6,430,969156,916
Aspex Management (HK) Limited5.28%6,422,510156,709
Fountainvest Advisors Ltd4.97%6,039,427147,362
Triata Capital Limited4.25%5,166,613126,065
Vanguard Capital Management, LLC3.40%4,127,919100,721
Krane Funds Advisors, LLC2.82%3,427,86383,640
Greenwoods Asset Management Limited2.49%3,031,43873,967
D. E. Shaw & Co., L.P.2.08%2,528,23261,689
Acadian Asset Management LLC1.80%2,188,48753,399

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global4.55%5,526,533134,847
KraneShares Trust - KraneShares CSI China Internet ETF1.57%1,914,60746,716
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.19%1,446,91035,305
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.15%1,396,43034,073
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.93%1,136,37827,728
BlackRock Global Funds - World Financials Fund0.92%1,122,73627,395
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.84%1,026,26125,041
Global X Funds - Global X SuperDividend ETF0.77%937,76422,881
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.69%842,30620,552
Global X Etfs Icav - Global X Superdividend Ucits ETF0.64%781,98519,080
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.