Berita Tergempar
Investing Pro 0
JUALAN Cyber Monday Dilanjutkan: Sehingga 60% POTONGAN InvestingPro+ TUNTUT TAWARAN
Tutup

Dow Jones Commodity (DJCI)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
1,045.09 -8.12    -0.77%
03/12 - Ditutup. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Indeks
Pasaran:  Indeks global
  • Volum: -
  • Buka: 1,053.39
  • Julat Hari: 1,040.74 - 1,053.68
DJ Commodity 1,045.09 -8.12 -0.77%

Penarafan Pengguna Dow Jones Commodity

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka berkenaan Dow Jones Commodity.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1haitham eb111100+5.85%
2Inácio Juventino111100+3.2%
3Andreas Metzger111100+3.01%
4Luiz Filipe Garcia111100+2.78%
5Luis Jose Barragan Rospigliosi111100+1.97%
6József Eidenpenz111100+1.62%
7Gabriel Casa111100+0.33%
8Chan Sohn111100+0.03%
9Luka Masotti111100+0.02%
10husin mohd111100+0.02%
11Проф Эстетик1100-0.13%
12fabio de jesus Suarez Agudelo1100-0.38%
13영철 이1100-0.38%
14jeet lulla1100-1.67%
15Александр Викс1100-3.88%
16kalman terstyanszky1100-4.24%
17Marek Siklicki1100-4.78%
18Pipe Escobar1100-14.03%

Sentimen Saya

Apakah sentimen anda tentang DJ Commodity?
atau
Pasaran tutup sekarang, Undian dibuka semasa waktu pasaran.
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Perbincangan Dow Jones Commodity

Tulis pendapat anda tentang Dow Jones Commodity
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel