Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

TRY/RUB - Lira Turki Ruble Russia

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
7.3229 -0.2291    -3.03%
19:45:12 - Data Masa Sebenar. ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Matawang
Kumpulan:  Eksotik-Silang
Dasar:  Lira Turki
Kedua:  Ruble Russia
  • Tutup Sebelumnya: 7.5520
  • Bidaan/Permintaan: 7.3229 / 7.3229
  • Julat Hari: 7.2814 - 7.4927
TRY/RUB 7.3229 -0.2291 -3.03%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Павел Шевцов111100+20.87%
2Korkmaz Akgün222100+19.39%
3Mustafa ULU111100+17.93%
4Cihat Yıldırım111100+17.85%
5Fatih Türkel222100+16.78%
6Murat Sayın222100+16.45%
7Hasan İmer111100+15.83%
8Дмитрий Малахов111100+15.79%
9Pavel Galeev333100+15.61%
10Rıza Kara111100+15.24%
11Buğrahan Özcan111100+15.17%
12Emre Avşar111100+12.79%
13Марат Шакиров111100+10.57%
14Özgür Örnek222100+9.06%
15Serdar Alp Aydın111100+8.97%
16Murtaza Güneş111100+8.58%
17Роман Мирсанов111100+8.56%
18Berk Yavaşer111100+8.27%
19Bulat Gayazov111100+8.26%
20Oleg Khorev44375+8.03%
21Fatih Tatoğlu111100+7.89%
22Ömer Ateş111100+7.63%
23mertonur calbay111100+7.51%
24Илья Васин111100+7.51%
25Erdem Mehmet111100+7.47%
26mücahit Kar111100+7.43%
27Öncü Özmete111100+6.86%
28İNAN KOÇ111100+6.65%
29Emin Sk111100+6.64%
30mt tm111100+5.73%
31Cemil UYANIK111100+5.62%
32yahel sherman111100+4.88%
33Samet Demir111100+4.64%
34Nuri Demirağ111100+4.48%
35Anton Markov111100+4.34%
36arda kayar44375+4.25%
37Eren Cetinerlet111100+4.17%
38Onur haman111100+4.15%
39Murat Yılmaz111100+4.13%
40Taner KARAKÖSE111100+4.1%
41Artem Upadyshev111100+3.93%
42Recep Aslan111100+3.55%
43Metin Erge111100+3.53%
44kara kalem111100+3.3%
45gold gold111100+3.22%
46Turgut Demir111100+3.09%
47Danil Surov111100+2.9%
48Bekir Berkiten111100+2.56%
49kamil kaya22150+2.19%
50Dolarizasyonalizesel Kekremsilik111100+2.09%

Sentimen Saya

Apakah sentimen anda tentang TRY/RUB?
atau
Undi untuk melihat keputusan komuniti!
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Perbincangan TRY/RUB

Tulis pendapat anda tentang TRY/RUB
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan

Pencari Matawang

Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel