Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔎 Lihat NVDA ProTips lengkap untuk risiko atau ganjaran segera Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Jagung Hadapan - Mac 2024 (CCMc1)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
61.90 -0.10    -0.16%
24/02 - Ditutup. Matawang dalam BRL ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Komoditi
Kumpulan:  Pertanian
  • Tutup Sebelumnya: 64.07
  • Buka: 61.94
  • Julat Hari: 61.88 - 62.04
Jagung AS 61.90 -0.10 -0.16%

Penarafan Pengguna Jagung AS Hadapan

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen CFD mereka bagi Jagung AS Hadapan.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Joao Vitor Scarano33266.67+27.03%
2Lucas Mendes111100+19.48%
3Helder Campos222100+19.32%
4Saul Barbosa Junior111100+18.37%
5Rodrigo Guimaraes111100+17.96%
6Thales Miranda111100+17.76%
7Eduardo Ba111100+15.74%
8Fabio Gonçalves111100+14.45%
9Leandro Favaro111100+14.42%
10Fernando Tavares111100+14.37%
11Gabriel Dalazen111100+14.27%
12Victor Gray111100+14.27%
13Bruno André111100+13.85%
14Robson Jribeiro111100+13.76%
15Marcos Scali111100+13.03%
16Daniel Marinho111100+12.96%
17Comercialização São Pedro111100+12.68%
18Terra Sul111100+12.52%
19Thiago Nonis de Oliveira22150+12.26%
20Fabio Fioravanti111100+11.76%
21Geovane Donadel111100+11.15%
22Julio Berger111100+10.85%
23Evandro Busanello22150+10.2%
24Paulo Thomas111100+10.15%
25Diogo Nogueira111100+10.05%
26José Luiz111100+9.71%
27Eddie Hunter22150+9.36%
28Graziane Leite111100+9.06%
29Ivens Souza111100+8.92%
30Solon Junior111100+8.47%
31Eli Moshe111100+8.34%
32theo cavalcante111100+7.87%
33Gabriel Vieira111100+7.77%
34Luis Fagner22150+7.01%
35Elias Neto111100+6.58%
36Joao Mazzi111100+6.57%
37Marcio Wakano111100+6.23%
38João Paulo Verardi111100+5.29%
39Luis Paulo Wzorek111100+4.99%
40Miguel Adilson Bossi22150+4.87%
41Sergio William Sabbadini111100+4.48%
42Guilherme Gayer da Silva111100+4.39%
43Leonel Soares111100+4.33%
44Adriano de Lima111100+3.95%
45gabriel barizao111100+3.81%
46João Pedro Terra111100+3.76%
47Marco Zanette111100+3.2%
48Denilson Santos111100+2.95%
49Fernando Nascimento222100+2.88%
50Gilson Felisberto da Costa111100+2.47%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Perbincangan Hadapan Jagung AS

Tulis pendapat anda tentang Jagung Hadapan
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel