Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

SAR/TRY - Riyal Saudi Lira Turki

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
3.6789 +0.0272    +0.75%
01:52:08 - Data Masa Sebenar. ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Matawang
Kumpulan:  Eksotik-Silang
Dasar:  Riyal Saudi
Kedua:  Lira Turki
  • Tutup Sebelumnya: 3.6517
  • Bidaan/Permintaan: 3.6763 / 3.6815
  • Julat Hari: 3.6461 - 3.6961
SAR/TRY 3.6789 +0.0272 +0.75%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Alkan Demiralp111100+30.96%
2Beyza Tunaboylu222100+30.78%
3Muhammed DURAN111100+27.51%
4Ahmet Yurddas111100+27.34%
5Emin öztürk111100+27.33%
6İlke Ve Türedi55480+25.53%
7kaan keskin22150+24.24%
8Mustafa ULU111100+18.41%
9خالد الشايقي111100+16.49%
10Hakan Asfur44375+14.56%
11Fuat Bezug55360+14.33%
12Emad aleid111100+12.18%
13Mert Döver33133.33+9.31%
14Mehmet UŞAR111100+9.01%
15Fallacegrande Aa111100+8.81%
16Muharrem Gezköy111100+8.47%
17Ahmet küçük111100+8.37%
18DEEBOO ABO MOHAMMED111100+8.02%
19Ziya Ziya111100+7.81%
20Koray Ozcelik111100+7.75%
21Hasan BAHA111100+7.51%
22Emrullah Oğuz Akay111100+7.23%
23Kenan Ekşi111100+7.06%
24Mehmet Ali111100+6.76%
25Murat Sayar111100+6.65%
26khalid suliman222100+6.39%
27İbrahim Mert111100+6.37%
28mehmet kacr111100+6.15%
29Ömer Faruk Kazanbaş111100+6.11%
30Mohammed Was111100+5.9%
31ugur aslan111100+5.88%
32Recep Toprak222100+5.61%
33متعب النمر111100+5.48%
34Tunca Olguner111100+5.37%
35Kakashi Hataki111100+5.31%
36Şahin Yıldız111100+5.1%
37yahel sherman111100+4.93%
38abdurrahman çırak111100+4.77%
39Emre YILMAZ33133.33+4.74%
40Ahmet Emre Hacıahmetoğlu111100+4.71%
41Ahmad Krez111100+4.7%
42Tawfik Karawan111100+4.5%
43Emmanuel Mike111100+4.46%
44Baris Celik111100+4.1%
45celil yağız111100+4.05%
46Şevket Behram111100+4.03%
47Mehmet Ali Tümkaya22150+3.99%
48Onur Korkmaz111100+3.96%
49İhsan YILDIZ111100+3.89%
50Erkan Şipal222100+3.79%

Sentimen Saya

Apakah sentimen anda tentang SAR/TRY?
atau
Undi untuk melihat keputusan komuniti!
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Perbincangan SAR/TRY

Tulis pendapat anda tentang SAR/TRY
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan

Pencari Matawang

Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel