Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

JPY/IDR - Yen Jepun Rupiah Indonesia

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
124.32 -0.10    -0.08%
02:00:12 - Ditutup. ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Matawang
Kumpulan:  Eksotik-Silang
Dasar:  Yen Jepun
Kedua:  Rupiah Indonesia
  • Tutup Sebelumnya: 124.42
  • Bidaan/Permintaan: 124.30 / 124.35
  • Julat Hari: 123.66 - 124.52
JPY/IDR 124.32 -0.10 -0.08%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1hans eliezer suratno333100+10.85%
2Rudi SymbianEr111100+10.61%
3Christian Aditya111100+10.61%
4Joko Susanto Tjhia111100+9.81%
5Winarto Wijaya222100+8.91%
6gunawan andy111100+7.78%
7Lala Mimi111100+7.65%
8Ricky Setiawan111100+7.27%
9Boy Alexander222100+4.55%
10Silverius Dodi Triwibowo111100+3.73%
11Hendra Suryawijaya111100+2.68%
12fazira mohkiar111100+2.68%
13Andra Gunawan111100+1.7%
14Rumanto Juliwibowo111100+1.51%
15Hans Herdian111100+1.35%
16Yerry Januar222100+1.22%
17Andrew Febrianto111100+0.8%
18Ivain Yousept111100+0.77%
19Diego Dimas111100+0.77%
20Hasan Chen111100+0.61%
21billy prasetya111100+0.59%
22内山 秀二111100+0.28%
23Samsul Ramadhan111100+0.19%
24Deodotus Alvika111100+0.09%
25加藤 太郎111100+0.04%
26Joic Salim1000+0.02%
27Victor Lin11000%
28Ferdian Trias Sonjaya1100-0.01%
29Kenry Rusli1100-0.28%
30Muhammad Ilyas1100-0.3%
31Ariana Prihandini1100-0.31%
32yoga surya jayadi1100-0.37%
33Antony Ng1100-0.49%
34Wardana Effendie1100-0.52%
35Ganz Zenna44125-0.55%
36William Irawan2100-0.72%
37Nurman Linawati1100-0.77%
38William Irawan2200-0.84%
39Len Ishimaru1100-1.07%
40erdi rahmatullah1100-1.19%
41Yuto Tanabe1100-1.22%
42Ferdinan Tjung2200-1.6%
43Abika JSX2200-1.71%
44Junus Halim1100-1.8%
45Kelvin Wijaya1100-2.2%
46Victor Hadyanto1100-2.95%
47ziya yılmaz76116.67-2.97%
48Ivan Alexander1100-3.32%
49Kiki Aditama1100-5.03%
50Khoiron Sholeh1100-5.6%

Sentimen Saya

Apakah sentimen anda tentang JPY/IDR?
atau
Pasaran tutup sekarang, Undian dibuka semasa waktu pasaran.
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Perbincangan JPY/IDR

Tulis pendapat anda tentang JPY/IDR
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan

Pencari Matawang

Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel