Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

HKD/JPY - Dollar Hong Kong Yen Jepun

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
14.6017 -0.0507    -0.35%
22/01 - Ditutup. ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Matawang
Kumpulan:  Eksotik-Silang
Dasar:  Dollar Hong Kong
Kedua:  Yen Jepun
  • Tutup Sebelumnya: 14.6523
  • Bidaan/Permintaan: 14.5996 / 14.6037
  • Julat Hari: 14.5906 - 14.6607
HKD/JPY 14.6017 -0.0507 -0.35%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Hannes Badenhorst111100+4.19%
2Gabriel Beato111100+2.23%
3KEN ISHIYAMA111100+2.19%
4TK アシュバ111100+1.78%
5Gerivan Jose111100+1.7%
6solulela magwaza111100+1.69%
7思洛 tsui111100+1.68%
8ziya yılmaz444100+1.67%
9ぷろ まいすり111100+1.51%
10данил горбатов111100+1.16%
11Dietfried Katzensteiner111100+0.64%
12Stamford Loh211100+0.49%
13Kate Pa222100+0.11%
14Alex Firsan111100+0.06%
15Miguel Silva111100+0.02%
16Zayne Nathaniel111100+0.01%
17Justin Ip11000%
18Cristian Molina11000%
19Giaan Julius1100-0.02%
20Hazel Wong1100-0.06%
21Денис Панютин2200-0.13%
22Terry Nio1100-0.31%
23Nate Gumede1100-0.41%
24康志 大久保1100-0.42%
25Brian Wong1100-0.84%
26Ngan Kintat1100-1.18%
27Sam Westcott1100-1.32%
28Michael Chan2200-1.36%
29HY Yeh2100-1.45%
30Kunta Kinta1100-1.74%
31Петр Антонов1100-1.79%
32Francisco Urbaneja1100-1.8%
33ponta happy1100-1.95%
34Bashir Benserir1100-2.06%
35RAIN NATTA1100-2.28%
36Jeremy Davalos1100-2.31%
37CHIN TUN KOH1100-2.78%
38Mehdi Guerroumi1100-2.86%
39theresa groover1100-2.89%
40Stamford Loh4400-3.87%

Sentimen Saya

Apakah sentimen anda tentang HKD/JPY?
atau
Pasaran tutup sekarang, Undian dibuka semasa waktu pasaran.
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Perbincangan HKD/JPY

Tulis pendapat anda tentang HKD/JPY
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan

Pencari Matawang

Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel