Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Tata Motors Ltd (TAMO)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
467.30 -12.70    -2.65%
17:29:55 - Ditutup. Matawang dalam INR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  India
ISIN:  INE155A01022 
S/N:  TATAMOTORS
  • Volum: 1,014,419
  • Bidaan/Permintaan: 467.50 / 0.00
  • Julat Hari: 465.95 - 482.40
Tata Motors 467.30 -12.70 -2.65%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Vikrant Chaudhari111100+166.45%
2Aditya Kispotta33266.67+161.35%
3Ramya Sai Remmie111100+160.96%
4Ramanathan Shanmugam111100+160.14%
5Mihir Joshi111100+157.78%
6Ronald Alva111100+152.84%
7Vijay Adwani111100+151.94%
8baskaran muthukrishnan111100+142.35%
9Harjit Singh111100+130.87%
10Ainkaran Karan111100+95.41%
11Suraj Bodare111100+64.44%
12Sandeep Chauhan111100+35.19%
13NARAYAN CHANDRA ROY111100+21.04%
14Akshay Deshpande111100+19.23%
15Pandi chelvan222100+17.42%
16Yusong Yang222100+17.18%
17yuvraj pawar111100+16.72%
18Radha Sharma111100+16%
19BHABA MISHRA111100+10.26%
20Makarand Parab111100+7.69%
21Sandeep Rawat111100+7.51%
22Mohankumar Venkatesh111100+7.24%
23Razz Joshi111100+6.21%
24skonline services111100+5.43%
25Yellinedi Surya Varun Chowdary111100+5.09%
26Anita Vacca222100+3.84%
27Rohit Patel111100+2.99%
28charan banga111100+2.12%
29Guna Akash111100+2.06%
30Jairaj Mehra111100+1.99%
31ziya yılmaz22150+1.88%
32Mayur Dhavale111100+1.8%
33chinmay koli111100+0.24%
34irfan shahzad khan111100+0.15%
35SONU SONI111100+0.12%
36Amit Ahi111100+0.11%
37Nitish Trivedi11000%
38Subhash Nayak1100-0.03%
39Avneesh Chadha1100-0.03%
40nelson john1100-0.5%
41Amaresh Singh1100-2.04%
42Kishore Chintanippu1100-2.81%
43Laxmi Gaur1100-2.87%
44yusuf neemuchwala1100-2.92%
45himanshu goyal1100-3.66%
46Kunal Parmar1100-4.95%
47Aman Kumar1100-5.05%
48Biswajit Mandi1100-6%
49sachin golechha1100-6.64%
50Govind Chitodkar1100-7.04%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen TAMO

Tulis pendapat anda tentang Tata Motors Ltd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel