Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Siemens AG Class N (SIEGn)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
146.30 -1.41    -0.95%
03/12 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  DE0007236101 
WKN:  723610
  • Tutup Sebelumnya: 146.30
  • Buka: 149.53
  • Julat Hari: 146.02 - 150.10
AG Siemens 146.30 -1.41 -0.95%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Andres Kutz Peironcely333100+26.1%
2Stefan Wagner222100+21.19%
3jachy josh55360+20.69%
4Philipp Seiwald333100+18.75%
5klaus kracher87457.14+17.52%
6Sammie Kilaso22221463.64+16.18%
7QUYET TRAN NGOC111100+16.15%
8Abdu EZ111100+15.02%
9Deniz Kutlu111100+14.86%
10פנחס גליקשטרן222100+14.53%
11Jacopo Rigato111100+14.51%
12Giovanni Eizzolio111100+14.51%
13Paolo Dodero33266.67+14.15%
14Baha Yusupov111100+13.81%
15Alessandro Tori55480+13.27%
16Bingyu Zhou222100+12.97%
17Yannick manuel111100+12.64%
18Daniel Pawlik111100+12.54%
19אברהם זיילר44375+12.53%
20Diogo Cruz111100+12.28%
21starylenon lenistary111100+11.99%
22ziya yılmaz53533871.7+11.95%
23Sasha Lokshin111100+11.9%
24Walter Neu111100+11.9%
25Chris Filips222100+11.89%
26Алексей Степанов111100+11.74%
27Casaluna Poppi333100+11.73%
28Hermann Albrecht55480+11.57%
29cristiano primiceri111100+11.5%
30Fabián Escoí333100+11.25%
31Giorgio Guarguaglini111100+11.13%
32Paul Wyler111100+11.01%
33the kastriot111100+10.99%
34Frank Langenwalder111100+10.79%
35Maor Shoham44250+10.69%
36Ben Glück111100+10.6%
37vainer cagnoli111100+10.52%
38Fabrice Göldner111100+10.5%
39Wolfgang Harant111100+10.33%
40Stanislav Panchenko22150+10.17%
41Simon Lehmann111100+10.13%
42Alberto Valentin de Solis111100+9.98%
43Tobi As111100+9.92%
44Paul Lorenz111100+9.92%
45Maschine Vd111100+9.91%
46Василий Белоусов111100+9.59%
47David Requena Lopez111100+9.55%
48Kitty Horbach111100+9.52%
49Samuel Evans111100+9.47%
50Jonas Schicketanz111100+9.43%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen SIEGn

Tulis pendapat anda tentang Siemens AG Class N
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel