Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

SAP SE (SAPG)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
119.620 +3.460    +2.98%
07/12 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  DE0007164600 
WKN:  716460
  • Tutup Sebelumnya: 119.620
  • Buka: 115.300
  • Julat Hari: 115.280 - 119.620
SAP 119.620 +3.460 +2.98%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Андрей Гарькавый65480+24.77%
2Ferran Aznar44375+20.18%
3Diogo Cruz211100+15.86%
4Fco Javier Latorre99666.67+15.57%
5Игорь Сланина111100+14.77%
6Panos Markopoulos111100+14.21%
7Stefan Wagner111100+14.16%
8sunil kumar111100+14.12%
9tilkempf Sonido111100+14.12%
10John Nitro111100+13.93%
11philippe kessler111100+13.86%
12Sumukh Kapoor1111872.73+13.59%
13james burke11111090.91+12.75%
14Gabriel Salajeanu222100+12.75%
15Jo Richman111100+12.35%
16Silvia Móstoles55480+11.71%
17Sholpan Aghayeva111100+11.57%
18Kevin Radefeld111100+11.44%
19JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ33266.67+11.26%
20Alexander Köppler111100+10.92%
21Tim Ur111100+10.68%
22Ammar Khalifa111100+10.59%
23Waldemar Połucha111100+10.47%
24Patrick Bezzina33266.67+10.36%
25Jong Hwee Kim333100+10.35%
26Cecilio Delgado Sanz222100+10.19%
27Michael Rupprecht111100+10.1%
28Marcel My111100+10.09%
29HARDIK PARIKH111100+10.04%
30Sebastian Anonym222100+9.99%
31Hikmet Karayel111100+9.96%
32Ejvind Byskov111100+9.66%
33ziya yılmaz666100+9.61%
34Lennart Altmann111100+8.95%
35Michael Sturm111100+8.94%
36Franco Gnutti111100+8.9%
37Hermann Albrecht333100+8.58%
38Mathias Weishaar111100+8.5%
39osmancan yalın111100+8.37%
40Filipe Telles111100+8.3%
41Stefano Giaimo111100+8.08%
42Alberto González111100+8.08%
43Mike Count33266.67+7.97%
44רועי דותן111100+7.85%
45Dominik Steinbacher22150+7.81%
46Gino Wybranietz111100+7.77%
47Thibaut BONACORSI111100+7.76%
48galyna melnyk111100+7.75%
49Aykun Çakan111100+7.7%
50Luc Wery111100+7.65%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen SAPG

Tulis pendapat anda tentang SAP SE
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel