Berita Tergempar
Investing Pro 0
JUALAN Cyber Monday: Sehingga 54% POTONGAN InvestingPro+ TUNTUT TAWARAN
Tutup

Repsol (REP)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
14.635 +0.245    +1.70%
29/11 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Sepanyol
ISIN:  ES0173516115 
  • Tutup Sebelumnya: 14.635
  • Buka: 14.500
  • Julat Hari: 14.495 - 14.855
Repsol 14.635 +0.245 +1.70%

Penarafan Pengguna REP

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Repsol.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Ramon Ruiz Cubas55360+25.28%
2Miguel M44375+23.37%
3Daniel Trader111100+17.46%
4Robi Dugenou655100+16.99%
5Babalawo Sanchez33266.67+16.72%
6Javier Agorreta222100+16.38%
7Korso Garcia222100+16.31%
8Cool Waves44375+15.56%
9NuNo Silva33266.67+15.33%
10Antonio Viera Nunes111100+14.68%
11David Ijalba111100+14.51%
12Lima Ribeiro111100+14.1%
13Sebastià Coll33266.67+13.75%
14juan carlos martinez navas111100+13.25%
15victor collados222100+13.24%
16EVARIATO GALLEGO GALLEGO111100+13.21%
17Javier Rosillo Climent111100+13.1%
18Javier Alvarez Sobrado33266.67+12.83%
19Sergio García66466.67+12.42%
20Félix Manuel Chaves Ruiz222100+12.3%
21VÍCTOR GARCÍA BERMEJO111100+12.26%
22Alejandro Lopez Martinez333100+12.24%
23Pedro Calef111100+12.17%
24Jorge Ferreira111100+12.16%
25Pere WEIS111100+12.1%
26Sonia Rodriguez111100+12.04%
27Samuel Gonzalez111100+11.81%
28Ramsoender Lachman111100+11.78%
29Daniel Alfonso111100+11.73%
30FIDEL DANIEL MARTÍNEZ BONIL66583.33+11.71%
31Pipa Trueno222100+11.6%
32Edgar Guerrero111100+11.54%
33lucas tur222100+11.13%
34toni tihomirov111100+11.12%
35Alejandro Alemañ Arnau111100+10.82%
36Alex plaza111100+10.66%
37Froilan Del Egido Mayo222100+10.65%
38Paco Parra Martinez111100+10.56%
39JOSE MARIA PINEDA111100+10.51%
40jose paredes55360+10.31%
41Kraoroz BW111100+10.25%
42Miguel Fernandez22150+10.21%
43Adolfo molto44375+10.21%
44Ángel Vidal Santana111100+10.16%
45pedro bermejo55360+9.88%
46Ander Inversión111100+9.86%
47Miguel Munar111100+9.85%
48Jose Perez222100+9.76%
49Juan Carlos Julián Hernando111100+9.73%
50Jesús De los Reyes111100+9.7%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen REP

Tulis pendapat anda tentang Repsol
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel