Berita Tergempar
Investing Pro 0
🚨 Data Pro Kami Menunjukkan Pemenang Sebenar bagi Musim Pendapatan Akses Data
Tutup

Petroleo Brasileiro SA PN (PETR4)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
4.650 -0.080    -1.69%
03/02 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Sepanyol
ISIN:  BRPETRACNPR6 
  • Volum: 6,488
  • Bidaan/Permintaan: 3.330 / 3.998
  • Julat Hari: 4.600 - 4.660
PETROBRAS PN 4.650 -0.080 -1.69%

Penarafan Pengguna PETR4

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Petroleo Brasileiro SA PN.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Edgar Duarte111100+44.1%
2Bernardo Nunes111100+36.79%
3Edu calvo111100+17.43%
4Rodrigo Sánchez Rivera111100+16.36%
5Hermann Albrecht44375+14.9%
6Federico Martinucci111100+12.26%
7Gregory Rosado111100+4.65%
8Paulo Vytt1000+1.54%
9Renan Paiva11000%
10Javier de Pedro11000%
11Alexander Ammon11000%
12Gabriel Rodriguez11000%
13JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ1100-0.83%
14Omar Díez Pérez1100-2.26%
15Jose Maria Saldaña Ortiz1100-3.92%
16Bby Dor1100-6.96%
17Oscar Mendez1100-8.59%
18Marcos Britos1100-8.59%
19Roger Blesa1100-8.62%
20Soufian Ngadi1100-14.53%
21Thiago H.1100-16.38%
22Brian Carlos1100-17.45%
23Nelio Inacio88337.5-32.08%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen PETR4

Tulis pendapat anda tentang Petrobras PN LA
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel