Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
Baharu! 💥 Dapatkan ProPicks untuk lihat strategi yang telah atasi S&P 500 sebanyak 1,183%+ Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

MTU Aero Engines NA O.N. (MTXGn)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
215.80 +3.30    +1.55%
12/04 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  DE000A0D9PT0 
S/N:  A0D9PT
  • Volum: 28
  • Bidaan/Permintaan: 216.10 / 216.80
  • Julat Hari: 214.20 - 218.20
MTU Aero 215.80 +3.30 +1.55%

Penarafan Pengguna MTXGn

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham MTU Aero Engines NA O.N..
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Jose Lorenzo111100+8.12%
2Frederic Schimmel111100+7.72%
3Nivo Casillas111100+7.17%
4Jose Maria Fernandez Sanchez111100+6.23%
5Nikolas Demeter111100+6.04%
6Blue Sky Investments111100+5.36%
7ALICANSALA BULL111100+5.32%
8Arend Wolven111100+4.52%
9Isabel Gonzalez111100+3.89%
10drimis dimitris111100+3.72%
11Xaviee Nuez111100+2.7%
12Te Ba111100+2.31%
13Hermann Albrecht111100+2.11%
14Enrique Benedi111100+2.03%
15Joe Bucks111100+1.61%
16Tobias Kröpfl111100+1.48%
17Anita Vacca222100+1.24%
18Pedro Cubi111100+0.21%
19Salvis Lapins22150+0.1%
20Eric Sorensen111100+0.05%
21Leon Stuenkel11000%
22Christian Al11000%
23Thomas Bettermann1000-0.91%
24Benjamin Montag1100-1.07%
25Florian Völger1100-1.1%
26Francesco DAiuto1100-1.65%
27dila dila1100-1.95%
28Francisco Sierra322100-2.18%
29Martin Flacke1100-2.26%
30davide garulli66350-2.32%
31Paul Weber1100-3.01%
32Henrik Wilken1100-3.29%
33JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ2200-3.45%
34Michael Kutschker22150-3.87%
35Frederick Moock1100-4.1%
36Alexander Von Engel1100-4.9%
37Sven Lichtwald1000-5.74%
38Salvis Lapins1100-6.05%
39Jan Winter1000-7.73%
40Thomas Brüggemann22150-8.59%
41Philipp Jacobi1100-10.07%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen MTXGn

Tulis pendapat anda tentang MTU Aero Engines AG
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel