Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Jeronimo Martins SGPS SA (JMT)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
18.73 +0.43    +2.35%
23/05 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Portugal
ISIN:  PTJMT0AE0001 
  • Volum: 713,358
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 18.42 - 18.73
Jeronimo Martins 18.73 +0.43 +2.35%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Noel Ramos109666.67+199.23%
2Samuel Pereira13131076.92+193.57%
3Paulo Pires109555.56+167.39%
4João Silva44375+126.54%
5Jose García111100+77.57%
6Antonio Lobo111100+75.56%
7Rui Heleno22150+71.24%
8José Alves33266.67+68.96%
9Rui Evandro de Almeida111100+68.88%
10Luís Alves222100+67.99%
11Ricardo Silva111100+66.59%
12San Daniel Dz Ro111100+66.51%
13Angel Fernandez111100+66.28%
14António A Presa111100+66.2%
15Ivan Bergaz111100+65.89%
16Sérgio Silva111100+64.97%
17Mauricio V.111100+62.7%
18JOSE PINTO111100+62.4%
19Luis Bernardo111100+56.06%
20Rafael Dos Santos111100+55.24%
21Pedro Branco22150+54.45%
22pedro videira111100+54.43%
23Rui Ribeiro111100+51.79%
24Alberto Pina111100+51.73%
25Marco Matias65360+50.87%
26Rui Franco111100+50.7%
27Bernardo Ferreira111100+50.25%
28Adeliogoncalves Adelio111100+47.51%
29Luis Cunha111100+45.76%
30filipe cardoso111100+43.12%
31Marco Barbosa111100+42.09%
32Aurélio Gomes111100+41.07%
33Vasco Teixeira22150+40.23%
34Rui Couto111100+40.02%
35Marco Barreto111100+38.54%
36Sergio Pais33266.67+37.13%
37Flávio Afonso111100+17.34%
38Vitor Veiga111100+15.5%
39NuNo Silva222100+12.95%
40Helder Lopes77457.14+12.4%
41Antonio Ferreira111100+11.09%
42Hugo Moreira111100+9.31%
43Tomás Vicente111100+9.12%
44Ana Carolina Moreira111100+8.99%
45Duyen Huynh111100+8.63%
46Ferreira Filipe111100+8.34%
47Luis Torres111100+8.19%
48Tiago Rodrigues111100+7.89%
49Manuel Curral111100+7.27%
50Marcio Ukita33266.67+6.85%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen JMT

Tulis pendapat anda tentang Jeronimo Martins SGPS SA
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel