Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Inmobiliaria Colonial SA (COL)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
8.740 +0.060    +0.69%
16/09 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Sepanyol
ISIN:  ES0139140174 
  • Tutup Sebelumnya: 8.740
  • Buka: 8.665
  • Julat Hari: 8.665 - 8.900
Inmobiliaria Colonial 8.740 +0.060 +0.69%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Francesc X. MT222100+13.77%
2Iñaki Apaolaza77685.71+11.79%
3papel divino222100+11.72%
4Andoni López322100+11.36%
5Albert Licudi111100+10.06%
6Ivan Romeu333100+10.02%
7Manuel Mejias111100+9.98%
8irene martin111100+9.78%
9JAN Delmond222100+9.51%
10Rafael Sanchez44375+9.48%
11Alberto Coll Santiago111100+9.19%
12Javier Quiñones111100+9.18%
13Justo Bravo88562.5+7.81%
14Javier Tabieres111100+7.49%
15Eloy Juárez33266.67+6.86%
16Carrascal Eduardo222100+6.68%
17Roberto Nogal111100+6.37%
18Antonio Sanchez111100+6.33%
19Ángel Perseo222100+6.21%
20Antonio garcia111100+5.86%
21Álvaro Baena Nuevo111100+5.39%
22pak mik111100+5.16%
23albert honorato222100+5.11%
24Santi Vila Turon111100+4.89%
25Miguel Angel Alcolea88675+4.83%
26Iza Her111100+4.59%
27Anacleto Labrador111100+4.55%
28Fede Millet111100+4.4%
29Manuel Martin Rasco111100+4.27%
30Omar Rodríguez Luengo111100+4.23%
31Raul Sanchez222100+4.15%
32Juan Jose Tamayo111100+4.13%
33Manuel Hurtado Sanchez111100+4.1%
34Manoli Morillo Franco111100+3.97%
35Jose Manuel Ramon Hernandez111100+3.79%
36Pedro EA111100+3.71%
37astuco as222100+3.69%
38VICTOR NINE111100+3.67%
39Jose Yebana22150+3.65%
40raul mon111100+3.62%
41Iza Her111100+3.56%
42Paco Ruiz111100+3.52%
43Alvaro Salom33266.67+3.51%
44Fernando Lopez lopez111100+3.47%
45Carlos Pérez Millán222100+3.46%
46Jose Francisco111100+3.22%
47Alberto Lucio Marino111100+3.15%
48Miguel Moratilla111100+3.15%
49ignacio claverie111100+3.12%
50Cándido Briones111100+3.1%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen COL

Tulis pendapat anda tentang Inmobiliaria Colonial SA
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel