Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
Baharu! 💥 Dapatkan ProPicks untuk lihat strategi yang telah atasi S&P 500 sebanyak 1,183%+ Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Iberdrola (IBE)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
10.505 -0.115    -1.08%
01/03 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Sepanyol
ISIN:  ES0144580Y14 
  • Tutup Sebelumnya: 10.505
  • Buka: 10.595
  • Julat Hari: 10.455 - 10.690
Iberdrola 10.505 -0.115 -1.08%

Penarafan Pengguna IBE

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Iberdrola.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Markus Siegl40403382.5+52.97%
2David gil1111981.82+36.91%
3Fernando Puebla Fernandez1010770+30.61%
4Carlos Campero1111654.55+27.7%
5luxy meg alo40402255+22.91%
6Ivan Romeu15141071.43+22.31%
7nando RoCa55480+21.5%
8José María Baratas Sánchez555100+21.28%
9Tori Matellanes Iglesias66583.33+21.08%
10Pablo Gomez555100+20.48%
11Rafael Sanchez98787.5+19.53%
12Iñaki Poza20201470+19.23%
13Eduardo Garcia Casasola222100+18.07%
14Josu Alonso77457.14+15.98%
15Jose Manuel Mariña Rodríguez44375+15.24%
16Ramón Ángel Ardanuy Albajar333100+15.19%
17Jaime Basura222100+14.85%
18Enrique Martínez Cámara44375+14.69%
19Agustí Gomis222100+14.66%
20Pablo Quiros99777.78+14.64%
21Luisma Gonzalez1716956.25+13.22%
22dalila maria Matias555100+12.75%
23Josep Coll Taberner16161381.25+12.53%
24Miguel Angel Diaz Ramos77457.14+12.53%
25manuel alonso gimenez moya333100+12.5%
26Marina Tarysheva66583.33+12.43%
27Ernesto Javier Santamaria333100+12.3%
28dalila maria Matias55360+12.13%
29Ramon Moncunill44250+11.8%
30Javier Ramoncín55360+11.71%
31Josep LUJAN111100+11.56%
32david mc nemara44375+11.21%
33Agustin Tejedor222100+11.18%
34Fernando DMuñoz222100+11%
35Ramón Invarato Menéndez98450+10.99%
36pablo Lombardero222100+10.93%
37Rafael Carlos Santillan44375+10.86%
38Fede Millet111100+10.68%
39David Pazo44250+10.65%
40Adolfo molto33266.67+10.39%
41Oihan Ustárroz111100+10.31%
42Gabriel Arteche222100+10.04%
43Paul Pot111100+9.78%
44Vicente Torres33266.67+9.7%
45Sergio Suarez111100+9.67%
46Hugo Fernandez Gonzalez111100+9.63%
47Ignacio Casado44375+9.51%
48Rafael Caracuel Barrena111100+9.5%
49Pedro Ramiro Frejenal111100+9.38%
50FÉLIX CASAS PÉREZ111100+9.35%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen IBE

Tulis pendapat anda tentang Iberdrola
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel