Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Henkel & Co KGaA AG Pref (HNKG_p)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
79.42 -0.58    -0.73%
18/01 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  DE0006048432 
WKN:  604843
  • Tutup Sebelumnya: 79.42
  • Buka: 80.00
  • Julat Hari: 79.08 - 80.34
Henkel VZO 79.42 -0.58 -0.73%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Anita Vacca44444397.73+33.38%
2Dietmar Knoch44375+13.27%
3Rob Schie111100+11.34%
4Eduardo Medrano Araujo111100+8.87%
5Сергей Теницкий111100+8.69%
6Rafael Fernandez Schez22150+8.34%
7Cem Kalaycı111100+7.56%
8VITALIA machine a creme111100+6.69%
9Walter Skokan111100+6.18%
10Vadim Voronin111100+6.07%
11Ahmad Kamal Bin Nayan111100+5.93%
12Daniel Fernandes111100+5.74%
13Shan Ren111100+5.36%
14Miguel Burgués Soriano111100+4.38%
15Andrea Richard111100+4.12%
16Mikhail Gorbunov33133.33+3.98%
17Paul Weber111100+3.86%
18Xaviee Nuez44250+3.65%
19Salvis Lapins33266.67+3.64%
20Przemek Przybylski111100+3.62%
21Severin Steininger111100+3.59%
22GREGORIO ZABALETA111100+3.53%
23jb pi222100+3.48%
24Alex Shadiev111100+3.29%
25Benito Rodriguez Barbado222100+3.08%
26Leon Kihl111100+2.95%
27The Spider Jam111100+2.69%
28Orhan Debe111100+2.68%
29Joe Bucks55240+2.65%
30David Overdick111100+2.59%
31Fabián Escoí44125+2.35%
32IVAN IVANOV111100+2.32%
33Carlos Enrique Boggio Landaeta111100+2.22%
34cb cb111100+2.18%
35javime melero111100+2.11%
36philippe kessler111100+2.11%
37Witold Orłowski22150+1.85%
38Eckhard Puschatzki111100+1.78%
39alberto botella esparcia111100+1.69%
40Dom Toretto111100+1.64%
41ALICANSALA BULL111100+1.63%
42Fabiano Dutkievicz Nakayama222100+1.61%
43Junyi Liu111100+1.52%
44Alvaro Colomer Flores111100+1.52%
45Guus Flater111100+1.49%
46Stefan Sprangers111100+1.42%
47Christian Busse222100+1.35%
48Izlan Izlan Sazali111100+1.29%
49Francisco Sierra111100+1.1%
50vau03 ***111100+1.03%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen HNKG_p

Tulis pendapat anda tentang Henkel & Co KGaA AG Pref
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel