Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔥 Strategi saham yg dipilih AI kami, Gergasi Tech, naik +7.1% setakat ini pada Mei. Sertainya tika saham masih HANGAT.
Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Genting Malaysia Bhd (GENM)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
2.75 0.00    0.00%
24/05 - Ditutup. Matawang dalam MYR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Malaysia
ISIN:  MYL4715OO008 
S/N:  4715
  • Volum: 8,572,100
  • Bidaan/Permintaan: 2.73 / 2.75
  • Julat Hari: 2.72 - 2.75
Genting Malaysia 2.75 0.00 0.00%

Penarafan Pengguna GENM

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Genting Malaysia Bhd.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Angela Tan44375+37.68%
2Eric Lee44375+29.03%
3david chee222100+26.72%
4Zheng wei Chin111100+24.91%
5Justin Tan111100+24.48%
6Adrian Loh111100+23.21%
7Nick ng111100+23.21%
8Cyrus Lee111100+22.79%
9Luckyboy Hock111100+22.79%
10Nick Leow111100+22.37%
11Danny Kkh111100+20.74%
12Kingster MunKit111100+20.74%
13Teh Guan111100+19.93%
14Tay Terrence111100+19.93%
15Yong Zeyi111100+19.93%
16Yew Peter111100+19.54%
17Winner Here111100+19.54%
18Lee Henry111100+18.9%
19steve king111100+18.75%
20Lincoln Lau111100+18.36%
21Tang Foo111100+17.97%
22Sadan Dan111100+17.97%
23Raymond Hii111100+17.59%
24WONG JUSTIN22150+17.45%
25leanne Lee22150+16.27%
26Tyler Tay Je Haw111100+13.17%
27Govinash Sigamani111100+11.08%
28Wilson Ooi111100+10.4%
29Zoker Ysw111100+9.71%
30歌 青111100+9.39%
31chong gy111100+8.73%
32Zhi Yi111100+8.54%
33jun jun222100+8.32%
34Kee JiKian222100+6.96%
35Fuh Shenq Chng111100+6.56%
36jessica chan22150+6.24%
37Kenny Lew33133.33+6.03%
38Steven Choo111100+5.57%
39Po Xuan Goh111100+5.54%
40Sinswee Goh111100+3.87%
41Jialiang Woon111100+3.54%
42Jayden Heng111100+3.33%
43Vincent Ng111100+3.33%
44国玮 黄111100+3.26%
45Tay Kah Song222100+3.25%
46Victor Tan33266.67+3.23%
47何 启政111100+3.21%
48Raymond Lew Chee Wei111100+3.12%
49Jack Wei111100+3.09%
50Misuzu Jin111100+2.88%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen GENM

Tulis pendapat anda tentang Genting Malaysia Bhd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
Anak Iban
Anak Iban Apr. 13, 2022 17:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tuhan sentiasa melindungi kita semua...amin9×
muhammad yazid
muhammad yazid Jul. 21, 2021 0:20
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tq smeua. umat islam selalu mendoa kn kesihatan sye.
Zul John
Zul John Nov. 28, 2020 22:20
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
amin amin semua
Nur Ibada
Nur Ibada Jun. 08, 2020 15:32
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Alhamdulillah Aku bersyukur
Mahmud Osman
Mahmud Osman Apr. 24, 2020 15:47
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
akan naik balik tu.....
Ayie Bp
Ayie Bp Okt. 24, 2018 22:49
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
sy suke pegi genting kerane mengingatkan kebesaran allah.allah maha besa.dia yang buat alam ini...
Ayie Bp
Ayie Bp Okt. 24, 2018 22:49
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
sy suke pegi genting kerane mengingatkan kebesaran allah.allah maha besa.dia yang buat alam ini...
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel