Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Firstrand Ltd (FSRJ)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
5,924 -154    -2.53%
20/09 - Ditutup. Matawang dalam ZAR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Afrika Selatan
ISIN:  ZAE000066304 
S/N:  FSR
  • Volum: 12,190,556
  • Bidaan/Permintaan: 5,918 / 5,924
  • Julat Hari: 5,855 - 6,022
Firstrand 5,924 -154 -2.53%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Namile Kekana111100+33.01%
2Andreas Stavrides33133.33+19.28%
3Ismail Karrim333100+17.21%
4Craig Ivy111100+13.01%
5Adi Hendricks111100+12.05%
6Blake Litster222100+11.95%
7Anele Mayisela111100+11.29%
8Authaniel Mokwena111100+10.54%
9Lebogang Mokoneni111100+9.41%
10Stefan Brandt111100+7.44%
11Luka Beverin111100+7.06%
12Sameyo Nerinda111100+6.72%
13Linah Monokofala111100+6.31%
14Barry Dumas111100+6.29%
15Robert Van Zyl111100+6.28%
16Wayne Song1000+5.52%
17Mayuren Reddy111100+4.18%
18Junior Zack111100+3.33%
19Vhudi Vhusi111100+3.09%
20Phaphama Jara111100+3.08%
21Siyabonga Mdhluli111100+2.69%
22Gayle Williams111100+2.66%
23Jasonne Willoughby111100+2.14%
24Kingsley Motsepe111100+2.04%
25Oraljay Maringa111100+1.75%
26Louis Kriel44250+1.2642%
27Jeanray Pearton111100+1.26%
28Bongani Arthur Rantho111100+1.2%
29Nenkie Mabusela111100+0.01%
30Stefan Brandt1100-0.1%
31Lloyd Zibz1000-0.45%
32Johannes Mashabela1100-0.68%
33Ntokozo Mngomezulu1100-1.08%
34Francois Myburgh1100-1.82%
35Sbusiso comfort1100-2.33%
36Mmatau Makoka1100-2.9%
37Thebe Sithole1100-3.51%
38mariska keyter1100-3.62%
39CHIIMCHAAN ALASOOW1100-3.74%
40Thando Kunene1100-4.13%
41Caroline Webber1000-4.56%
42Christo Carstens1100-5.94%
43Cameron Scott1100-6.1%
44Willie Visser1000-6.63%
45Tumisho Ramodisa1000-7.01%
46Ajith Dookhoo1100-8.35%
47David Te Brake1100-8.98%
48vusi mokwena2200-9.93%
49Jaco Opperman1100-10.24%
50Wilson Williams1100-10.56%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen FSRJ

Tulis pendapat anda tentang Firstrand Ltd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel