Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🟢 Pasaran naik. Setiap satu ahli dalam 120K+ komuniti kami tahu apa perlu dibuat tentangnya. Anda juga boleh.
Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Meta Platforms Inc (META)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
465.350 -5.150    -1.09%
23/05 - Ditutup. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Chile
ISIN:  US30303M1027 
S/N:  FB
  • Volum: 148
  • Bidaan/Permintaan: 0.000 / 0.000
  • Julat Hari: 465.350 - 465.350
Meta Platforms 465.350 -5.150 -1.09%

Penarafan Pengguna META

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Meta Platforms Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Induaravindan Indu111100+8.93%
2Oleg Zvonov111100+7.09%
3Felix Penso111100+4.3%
4Sergey Likhachev111100+4.21%
5Gonzalo Grez111100+3.84%
6Hermann Albrecht111100+3.17%
7Hani Salman111100+2.62%
8Hermann Albrecht22150+2.34%
9Fhaisal Almurad111100+2.24%
10GERMAN LIMARI TORRES111100+1.02%
11tania elbaba11000%
12Nicolás Zerega11000%
13dony febrian B W11000%
14Mirla Hernandez1100-0.61%
15Ben OBrien1100-1.45%
16Riccardo Sciacca1100-2.24%
17Oguzhan Aydemir1100-2.42%
18Shachar Talbi1100-2.43%
19Дмитрий Попов1100-2.43%
20edgar blumenthal1100-2.75%
21Yotam Greener1100-3.92%
22Maksim Anisimov1100-4.21%
23Helen Abadia1100-6.21%
24Mário Rangel Pereira1100-6.21%
25Irving Rodríguez garcia1100-7.82%
26Marco Miranda Moran1100-8.84%
27Daouda Sy2200-24.26%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen META

Tulis pendapat anda tentang Meta Platforms Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
Syaifuddin Mohd
Syaifuddin Mohd Nov. 01, 2021 19:11
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Bull signal for long candle pattern...Come on META
The Moments Official
The Moments Official Okt. 05, 2021 3:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Facebook down at 5.10.21
Ibrahim Abdullah
Ibrahim Abdullah Dis. 22, 2020 14:59
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
xbest
Khairul Nizal
Khairul Nizal Mei 10, 2020 21:11
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
terbaik untuk beli
Baladou Lontou
Baladou Lontou Sep. 08, 2019 4:18
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
sometime drop so many times high.
Baladou Lontou
Baladou Lontou Ogos 30, 2019 1:44
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
breakout
hasbullah mukhtar
hasbullah mukhtar Ogos 27, 2019 23:01
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
how to buy the stock via investing
hasbullah mukhtar
hasbullah mukhtar Ogos 27, 2019 23:01
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
how to buy the stock via investing
Ray Karl
Ray Karl Jul. 13, 2019 13:41
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
mcm mna nk bli saham fb?
Tapai Corp
Tapai Corp Nov. 09, 2018 2:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
50 unit pun ok...
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel