Berita Tergempar
Investing Pro 0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Naik Taraf Sekarang
Tutup

Experian PLC (EXPN)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
2,914.0 +4.0    +0.14%
00:02:33 - Ditutup. Matawang dalam GBP ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  United Kingdom
ISIN:  GB00B19NLV48 
SEDOL:  B19NLV4
  • Volum: 1,005,966
  • Bidaan/Permintaan: 2,470.0 / 3,025.0
  • Julat Hari: 2,899.0 - 2,943.0
Experian 2,914.0 +4.0 +0.14%

Penarafan Pengguna EXPN

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Experian PLC.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Salvis Lapins33266.67+20.93%
2Stuart Meiklejohn111100+10.6%
3Phil Watson33266.67+9.13%
4Christopher Phyall111100+6.84%
5Adam Piorecki111100+4.63%
6Joe Bucks111100+3.73%
7Samuel Kumah111100+3.59%
8Arnaldo Fortunati111100+3.09%
9Marco Bovolenta111100+2.06%
10Theo Marshall111100+1.42%
11Jose Mave1000+0.98%
12Bruno Leonardo111100+0.97%
13Shirish Adhav111100+0.56%
14Влад Петров1000+0.37%
15John Yong111100+0.14%
16JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ111100+0.05%
17elton dagostino11000%
18Ilario Minniti1100-0.04%
19Krastin Andreev1100-0.05%
20Matthew Downham1100-0.61%
21Hugo Gomez1100-1.11%
22Flow Ryder1100-1.57%
23Mirko Marino1100-1.74%
24Lucas Ferreira Melo1100-2.7%
25Omar Díez Pérez1100-3.69%
26Kevon Ram1100-4.39%
27Nicolás Scelza1100-6.39%
28Anita Vacca14141285.71-7.42%
29Ivo Ang22150-12.65%
30Kevin Hayhoe44125-51.63%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen EXPN

Tulis pendapat anda tentang Experian PLC
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel