Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
Baharu! 💥 Dapatkan ProPicks untuk lihat strategi yang telah atasi S&P 500 sebanyak 1,183%+ Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Telefonaktiebolaget LM Ericsson Class B (ERICb)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
54.02 -0.64    -1.17%
12/04 - Ditutup. Matawang dalam SEK ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Sweden
ISIN:  SE0000108656 
S/N:  3082395752
  • Volum: 8,290,906
  • Bidaan/Permintaan: 54.02 / 54.02
  • Julat Hari: 53.86 - 54.72
LM Ericsson B 54.02 -0.64 -1.17%

Penarafan Pengguna ERICb

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Telefonaktiebolaget LM Ericsson Class B.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1rafael espinosa33133.33+948.53%
2Anita Vacca12121191.67+89.42%
3Dries Loncke111100+15.2%
4Carl Eriksson111100+14.78%
5Edwin Boer111100+14.48%
6Alex Olsson111100+14.34%
7Karlaage Isaksen111100+10.2%
8Jan Floris Bakker111100+9.73%
9Michał Leliwa111100+9.49%
10peng zhike111100+9.23%
11Bengt Larsson111100+9.11%
12Benny Jönsson111100+8.97%
13DENIS STYGAR33266.67+8.2%
14Tomas Lindström111100+8.08%
15Avo Bluum111100+7.72%
16Alberto Rodríguez García111100+7.53%
17Salvis Lapins111100+7.38%
18Chris Hellman222100+7.31%
19Thomas Seth111100+6.9%
20Emanuel Bergenheim22150+6.86%
21Nicklas Olofsson111100+6.66%
22bozena duszak111100+5.38%
23peng zhike111100+5.19%
24ziya yılmaz44375+4.9%
25Fatih Onur111100+4.57%
26Sacre AEC111100+4.56%
27Ejvind Byskov111100+4.49%
28Päivi Saarela111100+4.47%
29MO Antri111100+4.36%
30sergei serbin111100+4.21%
31J Luis DelCerro111100+4.13%
32Olle Rehnfeldt111100+3.93%
33Rachna Jain44250+3.77%
34elly korse111100+3.64%
35Claude Danant44250+3.46%
36Ole Soeberg22150+3.45%
37Ali Demir111100+3.45%
38Stefano Introini111100+3.43%
39Niklas Fahlman111100+3.31%
40William Ekström111100+2.64%
41Peter Andersson22150+2.45%
42Pranali Sawant111100+2.4%
43Ghazi Jada111100+2.39%
44Ajdin Arnautovic111100+2.3%
45Anders Brundin111100+2.2%
46Jose Manuel Rubio111100+2.2%
47Henrik Lundström111100+2.09%
48Hermann Albrecht111100+2.03%
49Jake Wall111100+1.96%
50Jupe Väisänen111100+1.85%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen ERICb

Tulis pendapat anda tentang Telefonaktiebolaget LM Ericsson Class B
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel