Berita Tergempar
Dapatkan 50% Potongan 0
😎 Eksklusif Jualan Musim Panas - Sehingga 50% potongan pilihan saham dikuasakan AI oleh InvestingPro TUNTUT JUALAN
Tutup

Endesa SA (ELE)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
17.750 -0.255    -1.42%
19/07 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Sepanyol
ISIN:  ES0130670112 
  • Tutup Sebelumnya: 17.750
  • Buka: 17.900
  • Julat Hari: 17.700 - 17.995
Endesa 17.750 -0.255 -1.42%

Penarafan Pengguna ELE

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Endesa SA.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Ivan Perez Rodiño222100+18.04%
2Carlos Selgas Cáceres222100+16.77%
3JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ444100+16.63%
4mateo arias lopez222100+16.31%
5Franco Gnutti222100+14.54%
6Iñaki Poza16161168.75+14.06%
7Melchor Angulo222100+13.01%
8José María Navarro Sánchez222100+12.51%
9Roberto Calero111100+12.26%
10Javier Riesco111100+12.01%
11Alvaro Manuel Perez Garcia111100+11.71%
12Daniel Cepeda322100+10.89%
13Jose Luis Lopez171717100+10.85%
14Sergio Barrera111100+9.45%
15Cecilio Delgado Sanz98562.5+9.42%
16Miguel A Ayuso222100+9.38%
17Manoli Morillo Franco111100+9.36%
18Manuel Alonso111100+9.11%
19irene martin111100+9%
20Andres Polo111100+8.83%
21David saez111100+8.63%
22Miguel Rodríguez111100+8.59%
23Gemma Gon111100+8.54%
24Rafael Sanchez66466.67+8.45%
25Ismael Fernandez111100+8.17%
26Manuel Garijo111100+8%
27Manuel Bastida Romero88562.5+7.99%
28Linda Susekle111100+7.92%
29Josep Coll Taberner88787.5+7.72%
30Francisco Sanroma111100+7.7%
31Alex Pau111100+7.68%
32Adelardo Gallego111100+7.68%
33Roberto Casaban111100+7.42%
34jmanutp100 .111100+7.38%
35Sol Joammy111100+7.32%
36Francisco Campos111100+7.05%
37Luisa Alvarez Auñon111100+6.92%
38Luis Marco222100+6.91%
39Albert Carbonell111100+6.87%
40Manuel Ruiz109777.78+6.85%
41David Maqueda111100+6.85%
42Victor Segui111100+6.83%
43Enrique Fuster111100+6.82%
44Ignacio Colás Pardillo111100+6.78%
45Javier Agorreta111100+6.76%
46Braulio RD222100+6.76%
47Jon Rotaeche111100+6.44%
48FRANCISCO JAVIER SANTACRUZ111100+6.14%
49Informes tecnicos111100+5.97%
50Antonio Martinavarro111100+5.74%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen ELE

Tulis pendapat anda tentang Endesa SA
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel