Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Naik Taraf Sekarang
Tutup

DRB - Hicom Bhd (DRBM)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
1.280 -0.020    -1.54%
15:55:00 - Ditutup. Matawang dalam MYR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Malaysia
ISIN:  MYL1619OO005 
S/N:  1619
  • Volum: 1,852,000
  • Bidaan/Permintaan: 1.270 / 1.280
  • Julat Hari: 1.280 - 1.330
DRB Hicom 1.280 -0.020 -1.54%

Penarafan Pengguna DRBM

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham DRB - Hicom Bhd.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Seth Sim111100+31.5%
2fitri hakeem111100+13.84%
3Azaraie Ghazi111100+11.9%
4NYSE IDEA Enterprise111100+11.86%
5Steven Choo111100+11.7%
6Kim Hok Kon222100+11.55%
7Carlos Chan111100+11.39%
8Faris Aziz111100+10.06%
9Wan Azlan111100+8.8%
10Yusli MdZain111100+8.58%
11Thian Vui Nyiap111100+8.21%
12HaHa Halim111100+7.18%
13edwin tan111100+6.45%
14Shah Rezuan111100+6.01%
15Heng Mf111100+5.74%
16Arthur Lee111100+5.74%
17Marcus Chan111100+5.56%
18Taufiq Kira111100+3.03%
19wengkong cheah111100+2.7%
20Zhiqin Wong111100+0.34%
21Aliya Marsanda11000%
22Ivan Lee1100-0.41%
23Amrin Ramli1100-1.22%
24Louis Kong1100-2.35%
25Cheah Genway1100-2.68%
26Kin How1100-2.76%
27Nur Khairill Ramli1100-3.59%
28MR Zack22150-3.65%
29Ahmad Firdaus Mohammad1100-3.78%
30Calvin Loh1100-4.41%
31?? ?33133.33-4.6%
32fata yusof1000-6.5%
33Muzammil Azaiauddin1100-8.44%
34sean kok1100-8.97%
35Muhammad Firdaus Daus1100-13.84%
36Mohd Fakhruddin1100-14.14%
37william chuah chenye1100-14.23%
38Joseph Chai1100-14.57%
39Victor Tew1100-14.92%
40Chee Yong Khor1100-15.59%
41Ru Wei Ru Wei1100-15.88%
42chong kim foong1100-17.05%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen DRBM

Tulis pendapat anda tentang DRB - Hicom Bhd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
ABY live
ABY live Jan. 13, 2022 22:36
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
wa, nice
Norisham Sham
Norisham Sham Jul. 05, 2021 17:24
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
saya orang baru
Abful Senin
Abful Senin Okt. 19, 2020 21:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
jangan beli tunggu dulu
Aliya Marsanda
Aliya Marsanda Ogos 09, 2019 10:28
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Alhamdullillah.. Semoga terus maju.
Aliya Marsanda
Aliya Marsanda Ogos 09, 2019 10:28
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Alhamdullillah.. Semoga terus maju.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel