Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🟢 Pasaran naik. Setiap ahli dalam 120K+ komuniti kami tahu apa perlu dibuat tentangnya. Anda juga boleh.
Tuntut 40% Potongan
Tutup

Dagang Nexchange Bhd (DNEX)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
0.485 -0.005    -1.02%
- Ditutup. Matawang dalam MYR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Malaysia
ISIN:  MYL4456OO009 
S/N:  4456
  • Volum: 45,426,700
  • Bidaan/Permintaan: 0.480 / 0.485
  • Julat Hari: 0.480 - 0.495
Dagang Nexchange 0.485 -0.005 -1.02%

Penarafan Pengguna DNEX

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Dagang Nexchange Bhd.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Nianchi Ang222100+62.14%
2Abdul Muhaimin111100+55.1%
3Mohd Firdaus111100+12%
4MR Zack222100+10.31%
5Mizz Lin111100+5.66%
6Ng Chee Hoe111100+4.11%
7Asrol Sahabat Hati111100+3.09%
8Maria Marissa111100+3.09%
9Harun Azizan111100+2.7%
10Haslina Abdul Latiff111100+1.79%
11Henry Chia11000%
12Mohamad Farrid11000%
13Mohd Fauzi Mohd Noh11000%
14Ahmad Husaini1100-1.2%
15Johan Rosh1100-1.3%
16Jennie Yong1100-1.79%
17Chong Yeu Seong1100-2.56%
18Khairuddin Fadzil2200-3.23%
19Zamri Zam1100-3.53%
20ayueaini aini1100-3.57%
21Andre Ling Zulkifli1100-4.76%
22?? ?1100-5.26%
23mohd fikri1100-7.02%
24Ashrinder Singh1100-7.04%
25Ajax IkhOne1100-7.45%
26Peter Lee1100-9.26%
27Joseph Chai1100-9.64%
28Mohd Saifullah Zakaria1100-12.7%
29Naqiuddin Kamal Arifin1100-13.68%
30nicholas buran1100-17.27%
31Muhamad Aizat Maszalan1100-43.4%
32Chua Cheng Lian33133.33-58.61%
33Ahmad Firdaus Mohammad2200-59.42%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen DNEX

Tulis pendapat anda tentang Dagang Nexchange Bhd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
Hajah Badariah
Hajah Badariah Okt. 24, 2023 18:33
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
bila nak uptrend!
Bitu Spring
Bitu Spring Okt. 12, 2023 17:02
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
time untuk terus menanam saham. ayuh kita
Tau Fik
Tau Fik Jun. 28, 2022 7:08
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
hai
Tau Fik
Tau Fik Jun. 28, 2022 7:08
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
hai
Upower Upowet
Upower Upowet Mei 16, 2022 1:30
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
hai
Edwin Ni Bos
Edwin Ni Bos Jul. 18, 2021 23:28
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Hai
Helmy Zakaria
Helmy Zakaria Jun. 10, 2021 12:33
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
snr 0.810.856
Helmy Zakaria
Helmy Zakaria Jun. 10, 2021 12:33
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
snr 0.810.856
One Avengers
One Avengers Feb. 19, 2021 0:47
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
arini 2x jual beli dnex
Tengku Ismail
Tengku Ismail Feb. 15, 2021 22:16
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Rasa macam nak beli
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel