Berita Tergempar
Investing Pro 0
👀 Bezos, Buffett & Berkowitz: Apakah Yang Ada dalam Portfolio Mereka? Buka Data
Tutup

BP PLC ADR (BP)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Ikuti pendapatan BP ADR

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
35.53 -0.28    -0.78%
01:10:50 - Real-time Cboe. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Amerika Syarikat
  • Volum: 3,511,208
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 35.33 - 35.74
BP ADR 35.53 -0.28 -0.78%

Penarafan Pengguna BP

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham BP PLC ADR.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1neal macdougall66583.33+24.27%
2Demarr Bell111100+16.71%
3Sascha Soko111100+15.31%
4fabio silvestri222100+11.66%
5Maor Shoham222100+9.54%
6John Odonoghue111100+8.74%
7James Mallman111100+8.61%
8Md Ariza Md Nor111100+8.25%
9Sia Meng Gwee111100+8.22%
10Arpad Drszabadfi111100+7.81%
11Brandon Maxey111100+7.75%
12Jorge Ramirez111100+7.56%
13Евгений Ситниченко111100+7%
14Mike Gao111100+6.97%
15matin shojaei111100+6.91%
16Anthony Armando111100+6.05%
17collin jones111100+6.04%
18Артем Драч111100+6%
19B Backus33266.67+5.9%
20Ray LeBeau111100+5.87%
21Mark McCormack111100+5.86%
22SEAN LARKIN111100+5.76%
23Luz Restrepo111100+5.62%
24Rutger Demuynck111100+5.6%
25Moataz Basuoni111100+5.59%
26Semih Seloni111100+5.46%
27Tony Lu32150+5.1%
28Alex Tut111100+4.73%
29Reza Musavi111100+4.65%
30Margo Puskarenko111100+4.62%
31Sami Sami111100+4.61%
32Ardeshir Asadi111100+4.48%
33faizan shaikh111100+4.34%
34Estefania Juste111100+4.31%
35Niccoló benassi111100+4.3%
36jose paredes111100+4.06%
37Thomas De Spiegeleire111100+3.99%
38Paulius Vysniauskas111100+3.81%
39Mohamed ElNahrawy111100+3.48%
40Swift Xray111100+3.37%
41Chris Bartling111100+3.25%
42ziya yılmaz66466.67+3.21%
43Виктор Изюмский111100+3.2%
44Luciano Ambrosi111100+3.19%
45Shao Shao111100+3.18%
46寛信 佐藤111100+2.87%
47Elena Bendea111100+2.77%
48john smith111100+2.75%
49Future onfuturesthree222100+2.57%
50richard patton22150+2.5%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen BP

Tulis pendapat anda tentang BP PLC ADR
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel