Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Naik Taraf Sekarang
Tutup

BASF SE NA O.N. (BASFn)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
38.602 -0.813    -2.06%
20:28:14 - Data CFD Masa Sebenar. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  DE000BASF111 
WKN:  BASF11
  • Tutup Sebelumnya: 39.415
  • Buka: 39.510
  • Julat Hari: 38.270 - 39.510
BASF 38.602 -0.813 -2.06%

Penarafan Pengguna BASFn

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham BASF SE NA O.N..
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Paolo Dodero222100+21.66%
2Anita Vacca52524790.38+18.38%
3Ignacio Salgado55480+16.99%
4Jose Maria Fernandez Sanchez111100+16.25%
5Georges Michel333100+16.12%
6Dimi Kara111100+15.84%
7Anastasia Solopova111100+15.12%
8Inga Zaurs65480+14.76%
9Tom Wolf111100+14.16%
10Giovanni Cruz33266.67+14%
11Julian Bme111100+13.71%
12アンドリュー ホードマン111100+13.47%
13Timo Hoffmann111100+12.96%
14Max Streiber111100+12.93%
15Alex Schmidt111100+12.85%
16Eloy Evangelio Cerdán111100+12.8%
17Алексей Силин111100+12.78%
18Eleonora Venti111100+12.74%
19Orhan Debe111100+12.71%
20Johannes Hoh33266.67+12.48%
21Harry Gunia111100+11.78%
22Alexandra Knauer111100+11.68%
23CARLA FERNANDES111100+11.53%
24Jānis Butāns333100+11.36%
25Dennis Rode54375+11.13%
26Waldemar Ruckgaber111100+11.13%
27Mattia Bertoldi333100+10.78%
28Joaquin Perez Ucedo111100+10.77%
29Martin Boschmann111100+10.73%
30Peggy Schmeink222100+10.56%
31Mirco Lenzen111100+10.34%
32Frederick Moock111100+10.03%
33Alexander Hofbauer111100+9.94%
34james burke24241770.83+9.87%
35Jo Lo111100+9.87%
36Andrii Gregorchak333100+9.6%
37Financial Collapse111100+9.25%
38Luis de la Poza111100+9.15%
39Dragan Kelavic111100+9.04%
40Mike Pieri111100+8.88%
41Sakis Fasouliotis77571.43+8.75%
42Lennart Altmann111100+8.63%
43Rico Klinger111100+8.6%
44Wwh dewever111100+8.49%
45Christian Starkow111100+8.12%
46Zana Arifin111100+8.05%
47Dany Ihns111100+8.04%
48Fait Accompli111100+7.87%
49Anna Scarpetta44375+7.81%
50stefano montanari33266.67+7.77%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen BASFn

Tulis pendapat anda tentang BASF SE NA O.N.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel