Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Banca Transilv (ROTLV)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
2.490 +0.010    +0.40%
03/12 - Ditutup. Matawang dalam RON ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Romania
ISIN:  ROTLVAACNOR1 
  • Volum: 1,455,050
  • Bidaan/Permintaan: 2.775 / 2.800
  • Julat Hari: 2.480 - 2.510
Banca Transilv 2.490 +0.010 +0.40%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Stefan Anastasiu111100+29.63%
2oprea benone111100+18.42%
3Abibula Aytechin111100+14.33%
4Ionut Stroe111100+14.33%
5Cristian Radulescu111100+11.8%
6Valentin Mocanu111100+9.34%
7vincent laliere111100+7.68%
8Sorin Gheorghe111100+7.42%
9Alexandru Mitrache111100+7.42%
10Vasy Susca111100+7%
11Corman Dorin111100+4.11%
12Mihail Kalasnikov22150+3.98%
13Nupuvon Kft111100+3.86%
14Sorin Trifu111100+3.5%
15dor bab111100+3.05%
16Bogdan Ochiana111100+2.59%
17Mihai Ghiurtu111100+2.29%
18davide garulli111100+2.22%
19Allexandru Ionescu111100+1.91%
20Alex Lazurca111100+1.65%
21Daniel Sandu111100+1.49%
22Radu Secara111100+1.26%
23Alexandru Atofanei111100+1.25%
24Ioan Basea111100+1.06%
25Anita Vacca111100+1.03%
26Horatiu Firrincieli1000+0.97%
27Ady Ady111100+0.85%
28Mihai Grosu111100+0.82%
29GEORGIANA PANTUS111100+0.65%
30Paul Ardelean111100+0.47%
31Cristian Lipovan111100+0.43%
32andrei terecoasa111100+0.23%
33Sandman Dark11000%
34Ion Gabriel Ion11000%
35Alexandru Adam11000%
36Daniel Binder1100-0.21%
37Mate Svebis1100-0.63%
38Eugen Zdrincu1100-0.63%
39Cosminel Cosminel1100-1.04%
40Posa Bogdan1100-1.06%
41Florin Roman1100-1.14%
42Tom Rider1100-1.23%
431100-1.27%
44Vlaicu Ionut1100-1.27%
45Răzvan Primeiro1100-1.27%
46Lucaci Eduard1100-1.54%
47Ghita Nicoleta1100-1.69%
48Kondrat Kristof1100-3.07%
49Radu Beldiman22150-3.71%
50andrei andrei22150-5.1%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen ROTLV

Tulis pendapat anda tentang Banca Transilv
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel