Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔥 Strategi saham yg dipilih AI kami, Gergasi Tech, naik +7.1% setakat ini pada Mei. Sertainya tika saham masih HANGAT.
Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Bper Banca SpA (EMII)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
4.829 +0.006    +0.12%
24/05 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Itali
ISIN:  IT0000066123 
  • Volum: 7,590,013
  • Bidaan/Permintaan: 0.000 / 0.000
  • Julat Hari: 4.724 - 4.830
Bper Banca 4.829 +0.006 +0.12%

Penarafan Pengguna EMII

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Bper Banca SpA.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1VINCENZO PAUCIULLI1010770+66.98%
2marco tacchi222100+58.18%
3Giulio Meloni444100+52.01%
4DARIO DI VINCENZO55480+49.06%
5gianluca bagnara222100+46.92%
6Primo Drudi222100+45.29%
7VITO QUIVELLI333100+43.29%
8luca notari222100+41.82%
9Cla Stock222100+40.14%
10Massimo Montecchi1010770+38.78%
11andrea scipione111100+38.55%
12gabriele compagnone44250+38.06%
13Antonio Lanza111100+36.52%
14Agostino Lupoli222100+31.48%
15Ernesto Di Natale44375+29.63%
16Jean Louis222100+29.09%
17Denis Tonello111100+28.33%
18Luigi Luccarini111100+28.14%
19Nicola Giannini111100+27.87%
20Roberto Valle222100+27.6%
21Roberto Bacca111100+26.97%
22Giancarlo Diotalevi111100+26.89%
23lovato enrico111100+26.13%
24Sandro Iannone222100+25.8%
25Maurizio Ebbreo111100+25.41%
26Giorgio Bianchetti33266.67+24.48%
27Aldo Tarantini44375+24.41%
28Filippo Tumminello111100+24.29%
29Fabri Kid222100+24.26%
30James Kirk1010880+23.88%
31Gbattista Cascone111100+23.84%
32giovanni marangelli65480+23.71%
33Giacinto Colaiacovo111100+23.1%
34Paul Ferro333100+22.21%
35Giancarlo Mazzantini111100+22.18%
36Paolo Ferraioli111100+22.11%
37Gianluca Bettini111100+21.6%
38Stefania Torres111100+21.25%
39Aurelio Riccio111100+21.18%
40Filippo Lo meo111100+19.42%
41Salvis Lapins22150+18.87%
42Enzo de Franchis111100+18.09%
43Antonio Testa111100+18.07%
44Wolf Music22150+18.04%
45Franco Chiod111100+17.9%
46Antonio Filippi111100+17.87%
47Aurelio Scandizzo222100+17.74%
48Francesco Zielonka111100+17.57%
49Cristina Dolcini111100+17.32%
50Francesco Codeglia Fidora111100+17.14%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen EMII

Tulis pendapat anda tentang Bper Banca SpA
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel