Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔥 Strategi saham yg dipilih AI kami, Gergasi Tech, naik +7.1% setakat ini pada Mei. Sertainya tika saham masih HANGAT.
Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Amazon.com Inc (AMZN)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
168.08 -0.16    -0.10%
00:56:15 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  US0231351067 
S/N:  906866
  • Volum: 2,661
  • Bidaan/Permintaan: 166.80 / 167.50
  • Julat Hari: 168.08 - 170.64
Amazon.com 168.08 -0.16 -0.10%

Penarafan Pengguna AMZN

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Amazon.com Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Leon Stuenkel111100+41.91%
2Ioan Ripa111100+38.34%
3Nicolas Schäfer111100+36.83%
4Hermann Albrecht333100+8.23%
5Hari Kneidinger111100+6.14%
6René Böth111100+5.47%
7Victor Mata111100+4.99%
8Julius Hirschberg111100+4.98%
9Leo Hambeck211100+4.94%
10Simon Jungfels111100+4.68%
11ziya yılmaz55360+4.04%
12monika gimbel22150+3.81%
13Eivind Larsen111100+3.62%
14Tay Ko111100+2.74%
15robert kirchenstein111100+2.57%
16Hermann Albrecht111100+2.36%
17tilkempf Sonido111100+2.27%
18Lorenzo Bonazelli111100+1.99%
19Kayne Oneil111100+1.92%
20Pietro Gandino111100+1.8%
21Henry Enders111100+1.53%
22Michael Reichert111100+1.33%
23Steffen Lösch111100+1.23%
24Daniel Meyer111100+1.18%
25Nie Mand111100+1.03%
26Sascha Klesius1000+0.42%
27Raffaele Rinaudo111100+0.32%
28Lara wlddd111100+0.31%
29Amin Sa111100+0.2%
30Milan Kanani111100+0.17%
31Hans Dampf111100+0.01%
32Gio Bellone11000%
33Ago Bravo1100-0.07%
34Yesenia Usieda1000-0.24%
35Two Gamer1000-0.24%
36Chris Jung1100-0.29%
37max Cohn1100-0.48%
38Manuel Marino1000-0.5%
39Unal ozsoy1100-0.69%
40Dominik Metz1100-1.55%
41Iulian Murariu1100-1.66%
42Rodrigo Ābelītis2200-3.9%
43diana balint2200-4.91%
44Marco Herrera2200-7.4%
45Alexander Stapper1100-7.43%
46Sergejs Macko1100-9.45%
47ivo bonaldo33266.67-32.45%
48Frank Reichert1100-33%
49sancho san33266.67-33.66%
50Lukas Schulz1100-34.6%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen AMZN

Tulis pendapat anda tentang Amazon.com Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
Tok Wan
Tok Wan Jul. 07, 2021 23:13
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
bagus dan terbaik
Shahid Che Lat
Shahid Che Lat Mei 16, 2021 4:29
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
go strong cash money back Quickly
TENGKU AZHARI BIN TUAN AHMAD
TENGKU AZHARI BIN TUAN AHMAD Mei 12, 2021 20:24
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
boleh dipercayai
adeemzareeff aznizan
adeemzareeff aznizan Jul. 22, 2020 20:43
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tmpt yg x pernah mengecewakan
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel