Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

XRP/USD - XRP Dollar AS

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
1.00350 +0.02250    +2.29%
16:32:26 - Data Masa Sebenar. ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Matawang
Kumpulan:  Minor
Dasar:  XRP
Kedua:  Dollar AS
  • Volum: 286,429,395
  • Bidaan/Permintaan: 1.00350 / 1.00360
  • Julat Hari: 0.97450 - 1.03040
XRP/USD 1.00350 +0.02250 +2.29%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Ünal Demirbağ111100+103.41%
2Ayhan Ayhan33266.67+90.53%
3Vitaliy Shumskiy66466.67+86.53%
4ALİ METİN111100+82%
5Cedric Ward33266.67+76.98%
6Alex Bergbauer111100+75.49%
7Sebahattin YİĞİT111100+75.31%
8Igor Stamenkovski111100+74.73%
9Andrej Vagaja111100+73.81%
10HAI MAI111100+73.35%
11Sven Daneel222100+72.09%
12Hüseyin Çetin111100+70.43%
13Herman Bosch111100+69.81%
14Daniel Medina111100+69.54%
15Alec Koshki111100+68.27%
16Kishan Tepan111100+68.18%
17Павел Коробейников111100+68.1%
18Mustafa Koyunlu111100+67.55%
19Gonzalo Grez111100+66.6%
20Celal Tokcan44375+66.4%
21Mike Ward111100+63.72%
22Cem Çoban44375+60.32%
23Ogulcan Güldeniz111100+59.79%
24Oscar Serrano111100+58.67%
25Sedat Yapıcı111100+57.4%
26Simon Model222100+56.36%
27MAHMUT Bayraktutar111100+56.22%
28Dmitrii Salamatin111100+55.82%
29Rameez Ahmad222100+55.47%
30brian musiyiwa111100+54.98%
31Adam Kopiczko44125+53.17%
32Kaan Aslan222100+51.16%
33OMRE TUON111100+50.2%
34Korhan Ozturk44250+49.61%
35Tailored Investment111100+47.47%
36Koray Demir44375+45.14%
37Bob Rock33266.67+43.73%
38sameh Mady111100+43.56%
39Toby Tồ111100+43.18%
40Rs Mur77342.86+40.61%
41Volkan Boduroğlu222100+40.36%
42Seçkin Kaya111100+39.24%
43Dheeraj Kumar111100+39.14%
44Çoko Turko111100+38.64%
45333100+38.33%
46Oğuz Yıldız22150+34.29%
47광진 최111100+33.75%
48Gokhan Sonat111100+33.37%
49Mohammad Abedi33266.67+32.43%
50Danny Kim111100+32.42%

Sentimen Saya

Apakah sentimen anda tentang XRP/USD?
atau
Undi untuk melihat keputusan komuniti!

Pencari Matawang

Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Tinjauan XRP/USD OKEx

Tulis pendapat anda tentang XRP/USD
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
Adi Basriadi
Adi Basriadi Nov. 09, 2021 15:58
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
doakan yg terbaik
Tengku Hafiz
Tengku Hafiz Mac 29, 2021 23:38
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Hati2 30hb Biden berucap. Mcm2 boleh jadi.. Dan Hati2 2hb nfp. Kacau bilau market dunia mase tu
Mohd Redzuan
Mohd Redzuan Mac 23, 2021 10:27
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
terus naik...
Mathew Ale
Mathew Ale Mac 08, 2021 12:40
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
harap2 xrp akan mendadak meroket🙏
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel