Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

BTC/USD - Bitcoin Dollar AS

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
61,025.8 +436.2    +0.72%
00:58:46 - Data Masa Sebenar. ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Matawang
Kumpulan:  Minor
Dasar:  Bitcoin
Kedua:  Dollar AS
  • Volum: 6,627
  • Bidaan/Permintaan: 61,025.8 / 61,025.8
  • Julat Hari: 61,025.8 - 61,025.8
BTC/USD 61,025.8 +436.2 +0.72%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Tevgera Xoybûna Kurdistanê44375+85.31%
2Giovanni De Rose77457.14+56.64%
3Pierre Coton111100+54.66%
4Srihari Devarajan111100+51.76%
5Manuel Manu Lopez111100+50.28%
6Brit Leslie111100+49.61%
7celso legra111100+47.41%
8Guillermo Pinto111100+45.28%
9Robert Hicks111100+44.89%
10Camilo Estrada111100+43.76%
11Hyborian War22150+39.08%
12Josean Ramos222100+37.9%
13Dmitry Belyakov444100+37.05%
14Santos Guerra222100+36.25%
15Vin Co111100+35.73%
16Chad Morgan66583.33+34.6%
17Mel Fenner111100+33.78%
18Sergej Stoljarov33266.67+33.54%
19Никита Деньгов111100+31.97%
20marcos abdo111100+29.37%
21Ricky Sowell111100+27.84%
22Km Ng111100+27.63%
23Andy Quiñones111100+26.68%
24Antonio Junior111100+26.63%
25jose guzman22150+25.65%
26Hlekulani Eleck222100+25.03%
27ERTAN KARACA111100+24.87%
28Hermann Albrecht54375+21.31%
29husin mohd91917279.12+20.85%
30Choco Choco22150+20.01%
31hüseyin kuru111100+19.9%
32jonas hemelings111100+19.77%
33Franco Ivan DOMINGUEZ111100+19.58%
34Michael M.111100+18.78%
35Carlo Gonzalez333100+18.55%
36Ade White111100+17.8%
37Michel Martin111100+17.72%
38Miguel Angel Florez Peralta111100+17.28%
39Antonio Martins111100+17.12%
40Sergio Sainz111100+16.37%
41bitcoin bear99777.78+16.24%
42Ammar Altareb33133.33+15.63%
43Alexandre Grizeau111100+14.35%
44Jānis Kalniņš111100+13.84%
45Lajos Simon111100+13.59%
46Geronimo Daniel Romagna111100+13.21%
47Damber Jaisee222100+13.13%
48Hugo Moragues1000+12.77%
49Fred Melo111100+12.54%
50Keniicii Ølmheim111100+12.19%

Sentimen Saya

Apakah sentimen anda tentang BTC/USD?
atau
Undi untuk melihat keputusan komuniti!

Pencari Matawang

Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Tinjauan BTC/USD Bitfinex

Tulis pendapat anda tentang BTC/USD
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
shahidan yahya
shahidan yahya Okt. 08, 2021 11:42
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
sangat sesuai untuk semua peringkat
DONT JudgePeople
DONT JudgePeople Jul. 14, 2021 14:54
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
kenapa BTC jatuh habis ni !!
zulkefly zakaria
zulkefly zakaria Jul. 05, 2021 23:51
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Btc/Usd standby jual ke beli untuk skg ni...
Mohamad Ahmad
Mohamad Ahmad Jun. 26, 2021 23:02
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
mcmna nk on bitcoin
Shahid Che Lat
Shahid Che Lat Mei 30, 2021 0:33
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
BTC/US go update cash buy high income money today
IWan Haswan
IWan Haswan Apr. 25, 2021 8:14
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tak pandai...ada tak yg sudi ajar
Zufaizal Joumi
Zufaizal Joumi Apr. 25, 2021 8:14
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
mo belajar apa tu tuan
Frank Stiller
Frank Stiller Apr. 15, 2021 8:56
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Thank you very much for your advice! I used the official website bitcoinera-official.com and earned $ 6400 in a week without much effort. I had no experience in cryptocurrency but it worked out!
Tomas Morgan
Tomas Morgan Apr. 15, 2021 8:56
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Thank you! I earn 2700 today. I start wit 260 dollars
Khairuzzaman Hawa
Khairuzzaman Hawa Apr. 06, 2021 6:03
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Hi
Hamdan Mat Nor
Hamdan Mat Nor Mac 17, 2021 16:44
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
my18
Hamdan Mat Nor
Hamdan Mat Nor Feb. 20, 2021 4:27
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
my new
Awang Doloh
Awang Doloh Feb. 12, 2021 11:59
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
ada peluang meroket lagi ke
syamsul husni
syamsul husni Jan. 22, 2021 22:58
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
selamat mlm....sy ni org bru lgi....byk yg xtahu n paham lgi...
Wak Dol
Wak Dol Jan. 15, 2021 13:52
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Btc dah open harga jual sampai 10j
Mohamad Azreen
Mohamad Azreen Jan. 07, 2021 16:45
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
btc naik menyacak gila babiiii
Sukri Mohd
Sukri Mohd Dis. 10, 2020 2:40
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
18.274.00
Mark Mark
Mark Mark Dis. 02, 2020 10:52
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
hey
Amir Akmal
Amir Akmal Nov. 30, 2020 1:56
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
memang terbaik
Mahathir Yusope
Mahathir Yusope Nov. 15, 2020 16:15
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
ikut keadaan, akan naik lagi tu,..just intime
ahmad yahaya
ahmad yahaya Okt. 13, 2020 6:54
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Ikut kondisi, jgn gaduh2 bkn selesai masaalah,,,,sejahtera la skit belajar baca a/q bru faham so maju la kedpn
Mahmud Zakaria
Mahmud Zakaria Ogos 22, 2020 16:49
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
BTC/USD Ni binatang apa raa, arak ka poker ka
Mohd Amin Ong Abdullah
Mohd Amin Ong Abdullah Apr. 24, 2020 15:02
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
bitcoin syariah....
den razak
den razak Jul. 26, 2019 1:18
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tahu tak apa itu syariah sebenar dlm quran hukum yg tuhan buat itu jgn ikut mulut manusia semata mata dan kehidupan kita seharian ini ada syariah tak?
norzam rina
norzam rina Mei 04, 2019 9:15
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
beli MINING mesin...DPT BTC setiap hari...next halving Thn depan...x sabar nak tunggu
Amier atika
Amier atika Jul. 26, 2018 22:50
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Patuh syariah ke
Yuszaini Yusop Yuse
Yuszaini Yusop Yuse Jul. 26, 2018 22:50
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
deyyy aparah patuh syariah...!! bukan main judi
Yuszaini Yusop Yuse
Yuszaini Yusop Yuse Jul. 26, 2018 22:50
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
deyyy aparah patuh syariah...!! bukan main judi
Azlan mat mukeri
Azlan mat mukeri Mei 26, 2018 16:23
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Wow
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Penolak TUntuan: Fusion Media Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung di dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Semua CFD (saham, indeks, hadapan) dan harga Tukaran Asing tidak disediakan oleh bursa tetapi oleh pembuat pasaran, dan oleh itu harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga pasaran sebenar, yang bermakna bahawa harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Oleh itu Fusion Media tidak menanggung apa-apa tanggungjawab bagi kerugian dagangan yang mungkin anda alami hasil daripada menggunakan data ini.
Fusion Media atau sesiapa yang terlibat dengan Fusion Media tidak akan menerima sebarang liabiliti bagi kerugian atau kemusnahan akibat kebergantungan terhadap maklumat yang terkandung dalam laman web ini kecuali data, sebutan, carta dan isyarat beli/jual. Harap maklum dengan sepenuhnya berkenaan risiko dan kos yang berkait dengan dagangan pasaran kewangan, ia adalah salah satu daripada bentuk pelaburan paling berisiko.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel